01 kolor podstawowy male2 
Kategorie wydarzenia
  • Edukacja i rozwój
  • Imprezy rodzinne
  • Koncerty
Miejsce wydarzenia
  • Klonowa 4
  • Smardzewice 91-213
  • województwo łódzkie
Brak zdjęcia - Zdjęcie ilustracyjne
15:00 - 22:30

🎉🌞 Zapraszamy na Rozpoczęcie Lata w Smardzewicach! 🌞🎉
Data: 1 czerwca 2024 roku, od godz. 15:00
Miejsce: Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy przy zaporze nad Zalewem Sulejowskim
W tym wyjątkowym dniu, zapraszamy wszystkich mieszkańców na niezapomniane świętowanie Rozpoczęcia Lata! To nie tylko start sezonu letniego, ale także wyjątkowe wydarzenie dedykowane szczególnie dzieciom, aby uczynić ten dzień największym Dniem Dziecka w regionie. Ale nie tylko najmłodsi znajdą coś dla siebie - atrakcje czekają na każdego bez względu na wiek!
Na terenie imprezy stworzymy wiele współdziałających ze sobą stref:
🎈 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮: Wesołe Miasteczko, karuzele, dmuchańce, animacje, konkursy z nagrodami, mega maskotki, warsztaty artystyczne oraz pyszne smakołyki.
🍔 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗴𝗮𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮: stanowisko z grillem, gdzie czekać będzie na odwiedzających grillowana kiełbaska i warzywa oraz stoiska pań z Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie każdy będzie mógł spróbować pysznych tradycyjnych przekąsek.
🎪 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄𝗰𝗼́𝘄: Przybywają przedstawiciele instytucji i organizacji, takich jak: Łódzki Dom Kultury, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim, 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz Wytwórnia Filmów Oświatowych.
🇪🇺 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗙𝘂𝗻𝗱𝘂𝘀𝘇𝘆 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵: w Punkcie Informacyjnym #FunduszeEuropejskie, eksperci będą udzielać informacji o aktualnym harmonogramie naborów 📑 i doradzać 👨🏫 jak i kiedy ubiegać się o środki unijne.
🎶 O 18:30 rozpoczną się koncerty:
18:30 – 19:30 Natalia Zastępa
19:50 – 20:50 Wiktor Dyduła
21:30 – 22:45 O.S.T.R.
Dołącz do nas w tym niezwykłym świętowaniu! Niech ta inauguracja lata będzie pełna radości, muzyki i niezapomnianych wspomnień dla całej rodziny! 🌞🎶🎈

Kontakt
42 663 3600
Nazwa organizatora
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Adres organizatora
Piłsudskiego 8
Łódź 90-051
łódzkie
Strona organizatora