01 kolor podstawowy male2 
Kategorie wydarzenia
  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
  • Zdrowie
Miejsce wydarzenia
  • Batorego 64C
  • Skierniewice 96-100 Skierniewice
  • województwo łódzkie
Informacje ważne dla odwiedzających
  • Miejsce posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Brak zdjęcia - Zdjęcie ilustracyjne
-

Tegoroczny Festiwal Nauki odbędzie się pod hasłem „Nauka otwiera drzwi” w dniu 24 maja 2024 roku.
W ramach Festiwalu odbędzie się szereg warsztatów i działań aktywizujących pod kierunkiem nauczycieli akademickich i studentów Akademii. Odbędzie się także III edycja Konwentu Nauk o Zdrowiu, organizowanego przez Instytut Nauk o Zdrowiu, w ramach którego przewidziana jest konferencja naukowa i zwiedzanie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej. Festiwal Nauki to nie tylko zbiór wykładów i pokazów. To prawdziwe święto wiedzy, które udowadnia, że nauka nie jest nudna, a wręcz przeciwnie - potrafi być fascynująca i wciągająca. Poprzez różnorodne wydarzenia, festiwal otwiera drzwi do świata nauki dla ludzi w każdym wieku, pokazując, jak ogromny wpływ ma ona na nasze codzienne życie.
Jednym z najważniejszych celów festiwalu jest budowanie świadomości, że nauka jest fundamentem naszej cywilizacji. To dzięki niej możemy cieszyć się technologicznymi nowinkami, medycznymi wynalazkami i lepszym rozumieniem otaczającego nas świata. Festiwal uczy nas szacunku dla pracy naukowców i inspiruje do dalszego zgłębiania tajemnic wszechświata.
Udział w festiwalu to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Warsztaty, pokazy i spotkania z ekspertami to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje to wydarzenie. Festiwal zachęca do zadawania pytań, eksperymentowania i odkrywania w sobie pasji do nauki. Co więcej – wszystkie drzwi Akademii staną otworem przed uczestnikami Festiwalu.

Kontakt
+48 46 834 40 10; festiwalnauki@ansb.pl
Nazwa organizatora
Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego
Adres organizatora
Batorego 64C
Skierniewice 96-100 Skierniewice
łódzkie
Strona organizatora